Podpořte nás


nebo ,- Kč

Darujme

Prodávám pro Nadaci Veronica

V prosinci 2018 přivítala nadace benefiční prodejce ve všech třech obchodech, na Panské, Pekařské i Palackého. K radosti z příjermného setkání se zajímavými osobnostmi přispěl i zvýšený zájem nakupujících o nadační zboží. Děkujeme všem benefičním prodejcům - Miroslav Klíč, Yvonna Gailly a Jeník Hollan, Klára židková a Čestmír Pontski (Café Pilát, Café Tungsram), Yoga Lokah, Martina Červenková a Radek Hradil, Jana Šťastná, Lenka Zemanová a Martin Ander, DJ Schaff, Dalibor Levíček a Mladí zelení Brno, Raed Kahwaji (Jazzová kavárna Podobrazy), Representation of the South Moravian Region to the EU, Fashion Revolution Czech Republic and Slovakia (Zuza Ryšavá, Romana Tomášková a Michaela Lysková), JIC, Milan Mikin Appel a Jasna Flamiková, Roman Zmrzlý a Anna Sedláčková, Beata Holá, Sandra Silná, Dagmar Anna Kneslová. 

Soutěž o tržbu je jen taková třešnička na dortu, hlavní je, že jste nás přišli podpořit a pomoct. Udělali jste radost nám a doufáme, že i sobě. Gratulujeme a děkujeme.

1️. místo - 14.12. obchod Panská -  Jana Šťastná - zastupitelka MČ Brno-židenice Lenka Zemanová  a  Martin Ander  - 6.301 Kč 

2. místo 5. 12. obchod Pekařská -  Miroslav Klíč  - 6.203 Kč

3. místo 20. 12. obchod Pekařská -  Milan Mikin Appel  a  Jasna Flamiková  - 5. 740 Kč

 

Předvánoční prodej benefičních prodejců z řad osobností Brna byl v roce 2017 mimořádně úspěšný. Proběhlo 19 prodejních dnů ve třech nadačních obchodech, prodáno bylo 2 010 věcí, z nichž jsme utržili 143 282 Kč. A k tomu jsme prodali 689 kusů jedle bělokoré v květináči. Děkujeme moc, vážíme si času i energie věnované nadaci a těšíme se z výtěžku. Rekordní tržbu 15 354 Kč měl Milan Mikin Appel a Jasna Flamiková. Gratulujeme!!! Poděkování všem - Aleš Janiga, Lucie Hostačná, Yoga Lokah, KISK, Impact Hub Brno, Study Czech, Beata Holá, Jasna Flamiková, Sedmá generace, Pábení.cz, Bike Kitchen Brno, Jana Šťastná, Magda Koutská, Martin Ander, Jiří Honzírek, JIC, Kancelář architekta města Brna, Klára Kubíčková, Representation of the South Moravian Region to the EU, Milan Mikin Appel, House of Řezáč. 

V rámci ETUR podpořili Nadaci Veronica v období 30.5. - 6.6. 2017 benefiční prodejci. Ve třech nadačních obchodech bylo v této době prodáno 663 věcí, utržená částka vystoupala na 38 242 Kč. Děkujeme Markétě Walsbergerové, Radkovi Kudrnovi, Aleně Naďové, Petře Adámkové, Michaele Bothové, Vladimíru Přichystalovi, Antonínovi Tomkovi, Janě Šťastné, Magdě Koutské, Michalovi Šimoníkovi, Miroslavu Klíčovi, Jaroslavu Nahodilovi, Beatě Holé. Rekordní tržbu 5 510 Kč měly Jana Šťastná a Magda Koutská. Gratulujeme!!!

Každoročně v předvánočním čase podpoří prodej v dobročinných nadačních obchodech s velkou oboustrannou radostí sympatizanti nadace. Na jedno odpoledne se tak stanou veřejně známé brněnské osobnosti prodejci v obchodě, v prosinci roku 2016 to bylo dokonce ve dvou obchodech - na Palackého třídě a v nově otevřeném obchodě na Panské ulici. Prodejní odpoledne je slavnostní a opravdu výjimečné, naši hosté chtějí svůj den odlišit od dnů běžných. Nakupujícím krom dobrého slova nabízejí čaj, víno, pouští svou oblíbenou hudbu nebo ke každému nákupu přidají vánoční růži. Letos jsme s velkou radostí přivítali zaměstnance JIC, Milana Mikina Appela, Romana France s Adamem Havlíčkem, Beatu Holou, Romana Zmrzlého, Ondřeje Ženka a Raeda Kahwaje. Děkujeme.