Podpořte nás


nebo ,- Kč

Darujme
Vison 2018 / Fashion show s aukcí módy pro přírodu
25.4.2018
Zveme vás už na 3. benefiční módní přehlídku s aukcí módy pro přírodu. 4 návrháři a s nimi i studenti textilního designu přijali výzvu Nadace Veronica, aby vytvořili modely z textilního materiálu z nadačních dobročinných obchodů. Přijďte se podívat na jejich kolekce v neděli 13. května od 18 hodin do Impact Hubu Brno na Cyrilské 7.         

 

 

 

LÍSTKY // TICKETS ➡️ kupujte online prostřednictvím SMS ticket nebo na místě před akcí - 200 CZK / 100 CZK studenti a studentky

 

Nejčerstvější informace najdete ve  FB události.


BENEFIČNÍ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA a AUKCE MÓDY PRO PŘÍRODU // 4 ZNAČKY // 1 VÝZVA + fresh Vision studentů SŠUD jako bonus
Nadace Veronica přichází už s třetí fashion show v rámci projektu Upcycling Challenge. K zavedeným návrhářům a značkám se připojí i studenti ze Střední školy umění a designu. Svou odpověď na upcyklační výzvu představí v rámci benefiční módní přehlídky Sára Winklerová (Sarawin), Zuzana Rusínová (Hausfrau), Hana Kubešová (HK) a značka Punktura. 

50+ MODELŮ // MATERIÁL Z NADAČNÍCH OBCHODŮ // UPCYKLACE
Návrháři pracovali s odpadním materiálem ze svých ateliérů a s darovaným oblečením z dobročinných obchodů nadace. Představí modely ze své běžné tvorby kombinované se speciálními upcyklovanými modely pro benefiční dražbu Nadace Veronica. Upcyklované modely budou k dispozici k dražbě.

ŽIVÁ AUKCE // MÓDA PRO PŘÍRODU // 25+ MODELŮ
Po přehlídce bude k dispozici k dražbě přes 25 originálních modelů. Několik z nich je unisex či pánských, takže do dražby se mohou zapojit i muži. Dražit se bude živě, dražební čísla budou k vyzvednutí u vstupu. Celý výtěžek z dražby rozdělí Nadace Veronica na ochranu přírody na jižní Moravě, na projekty pečující o krajinu na venkově.

ZKOUŠKA MODELŮ PŘED DRAŽBOU
O možnosti vyzkoušet dražené modely vás budeme již brzy informovat. Součástí vydraženého modelu je i úprava na míru daným návrhářem (délka rukávů/nohavic apod.).

VSTUPENKY
Benefiční vstupenky v ceně 200 Kč nebo 100 Kč pro studenty koupíte buď před akcí na místě, nebo na  SMS ticket.

PARTNEŘI
Partnery večera jsou Impact Hub Brno, Tierra Verde, Sonnentor, Hostětínský mošt. Děkujeme!

 

 

 

zpět